Wielki powrót

Heyy Wam! Bardzo mi przykro.. Nie pisałam, czekałam. Czekałam aż chociaż kilka osób zgłosi się do akcji. Widzę, że po mojej ostatniej nieobecności zostało tu bardzo, bardzo mało osób.. :( Przyznam, nie cieszy mnie to. Jedyne o czym teraz marzę, to naprawienie tych relacji, podniesienie zasięgu.. Ten kto wierzy, niech wierzy dalej. Spróbuję to naprawić. Przynajmniej liczę na to, że się uda, i że mi pomożecie chociaż troszkę. Bez Was przecież się to nie uda.

A więc tak. Zrobiłam sobie właśnie listę wpisów do nadrobienia. O jacieee! Trochę ich sporo, bo: obiecałam recenzje książek (wtedy było siedem, ale teraz przeczytałam kolejne cztery tak cudowne, że muszę o nich napisać), coś o świętach oczywiście, o Mikołajkach, dodatkowo zdanie relacji z ostatnich zdarzeń, planowałam coś związane ze sztuką, może jakieś zdjęcia.

Więc tych wpisów będzie kilkanaście co najmniej jak widać. Więc biorę się już do robotyyyy! Ostatnio dużo czytam, głównie na telefonie, bo wynalazłam sobie tyle świetnych książek, że nie wiem czy opłaca się je kupować.. (kosmiczny rachunek by się nabił, mówię Wam). Czytam książki jedną po drugiej, dosłownie. Kończę jedną, zaczynam drugą. Czasem też porysuję, chociaż zdarza się to rzadziej mimo, że to moja pasja, moje hobby. Książki mają przewagę. Zdecydowanie.

„Nie gadaj cały czas, że to zrobisz, po prostu to rób”
Spróbuję rozkręcić bloga na nowo. I tego się trzymajmy.

Gorące pozdrowienia spod cieplutkiego kocyka :) <3
Czekajcie na następny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>