W najbliższym czasie – recenzje

Heey, jeszcze mi się nie znudziło pisanie dla Was. Obiecałam wpis, więc jestem. Piszę, piszę, może w końcu coś napiszę. Hahah, ale ze mnie pisarz z wyobraźnią. Takie rymy tylko ja wymyślę. Hmm.. Co by tu… No dobra, nie przedłużam. Jesteście ciekawi o czym opowiem dzisiaj? Tak? To zapraszam!

Hej, hej, hej! Dziś coś dla książkolubów (takie słowo istnieje, tak?). Obiecałam Wam dawno, dawno, dawno, że napiszę recenzję książek. Nadszedł ten czas. Od następnego wpisu będą pojawiać się tutaj te papierowe cudeńka. O co chodzi? Już wyjaśniam. Dzisiaj przedstawię Wam kilka książek, które czytałam, a w kolejnych wpisach będę je pojedynczo oceniać, recenzować. Znajdziecie tu 7 książek. No, może 5, bo dwóch nie mogę jakoś przeczytać.

Lista książek, które poddam ocenie:
1. Marika Cobbold – „Utonięcie Rose”
2. Lois Lowry – „Skrawki błękitu”
3. Stephen King – „Bazar złych snów”
4. Lois Lowry – „Dawca”
5. Antoine de Saint-Exupery – „Mały Książę”
6. Thrity Umrigar – „Odnaleziony świat”
7. Lisa Unger – „Wyspa nieprawdy”

Z wyżej wymienionych pozycji najbardziej przypadły mi do gustu numery: 1, 2, 4 i 5. Recenzje będą ukazywały się zgodnie z kolejnością na liście. Postaram się przygotować opinie jak najszybciej ;)

To na tyle, napisałam co miałam i koniec. Wrzucę Wam jeszcze zdjęcia książek. Spodziewajcie się jeszcze jednego wpisu dzisiaj :* Liczę na dużooo komentarzy! Pisać mi tu, czy znacie, czytaliście, czy chcecie przeczytać. Czekam na znaki!

Do następnego, pozdrawiam. ❤😘

PS. Idę dzisiaj na pizzę z klasą ❤🍕

image

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>