2000 wyświetleń! – Dziękuję!

O matko! Witam się z Wami i nie wierzę – znowu pełna liczba wyświetleń na moim blogu! Nawet nie macie pojęcia jak się cieszę!

image

Dziękuję Wam, za to, że tu ze mną jesteście, że niektórzy z Was mnie wspierają, za to, że mimo braku wpisów i tak tu zostaliście i czekacie.

Wyświetlenia rosną, co znaczy, że jednak ktoś tu jest. Co jakiś czas je sprawdzam i widzę, że liczba się podnosi, czyli ktoś czyta te moje jakże krótkie wpisy. Dla mnie to się liczy, bo to jest znak, że mam dla kogo pisać. Bardzo, ale to bardzooo cieszą mnie też wasze komentarze. Robi mi się strasznie miło, jak wchodzę na bloga i widzę nowe komentarze. Jednak nie jest ich tak dużo, chociaż, że posty mają po kilkanaście, czasem kilkadziesiąt wyświetleń. Liczę na to, że będziecie zostawiać po sobie jakiś ślad. Jest to dla mnie duża motywacja.

Chciałabym Wam jeszcze raz podziękować.. Bardzo się z tego cieszę i mam nadzieję, że liczba wzrośnie! ❤

To na tyle, życzę Wam miłego dnia i żegnam się z Wami. 😘❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>