Parę spraw do obgadania..

Witam, Was w kolejnym odcinku…. A no tak, to nie YouTube, tylko blog, a ja nie nagrywam.. Najpierw kilka informacji, a potem przejdziemy, do tematu dzisiejszego wpisu.

Oczywiście wstęp był zaplanowany, żeby nie było tak jak zawsze: „Hej, mam dziś dla Was…”, „Hej, to kolejny post…” itp. Chciałam zrobić coś nowego ;)

Akcja fotograficzna.
Kolejna rzecz to to, że ogłosiłam niedawno pomysł na akcję. Komentarze do tego wpisu były, ale nie na temat akcji, więc albo nie doczytaliście tego posta do końca, albo nie macie chęci brać w tym udziału.. Jeśli tak jest, napiszcie mi.
Bardzo proszę do zgłaszania się do tej akcji. Więcej szczegółów dowiecie się, gdy zgłosi się minimum 5 osób.

Blog w różnych miejscach.
Kolejna rzecz. Blog ma kilka kont społecznościowych, ale nie widzę tam aktywności.. Jest Facebook, jest Instagram, jest Ask i Bloglovin’. Macie także mój email. Wszystkie profile macie w zakładce kontakt. Bardzo proszę o jakąkolwiek aktywność z Waszej strony..

Blogowanie – to co lubię, kocham.
Bloga piszę dlatego, że lubię, ale czy to na sens? Czy opłaca się pisać dla samej siebie? Oczywiście, piszę to głównie dla siebie, ale też i dla Was, czytelników. Jak nam pisać nie wiedząc co lubicie, czego potrzebujecie? Piszę go od dawna, niedługo, być może za kilka dni, będzie specjalny wpis z okazji 1000 wyświetleń. Piszę go od listopada 2015 roku i na razie nie zamierzam rezygnować. Chciałam zrobić to już dawno, ale mówiłam sobie, że usuwanie go nie na sensu, bo przecież poświęciłem na niego tyle czasu, szukałam inspiracji, przeglądałam inne blogi, a wszystko dlatego, że chciałam się z Wami dzielić moją pasją, pomysłami i dać Wam część mojego życia. Blog jest jedną z nich pasji i niech na razie tak zostanie.

Następne wpisy.
Następnym razem dodam na 100% wpis o ubraniach i coś o tej ‚specjalnej’ okazji jaką jest okrągła liczba wyświetleń. Liczę oczywiście na więcej. W najbliższym czasie będą także wpisy o mojej codzienności, typowym dniu oraz ‚coś’ dla Bambinos ;)

To tyle na dziś, w tej chwili się z Wami żegnam. Pozdrawiam, Paaapaa ❤😘

4 komentarze do “Parę spraw do obgadania..

 1. Byłam w szoku, gdy zobaczyłam ile masz lat.Twoje pisanie jak na 13-latkę jest dość dojrzałe i dość nietypowe, biorąc pod uwagę trend, jakim jest blogowanie i nagrywanie. Mam nadzieję, że nie stracisz zapału do prowadzenia bloga i znajdziesz taką tematykę, która będzie przede wszystkim Tobie bliska – wtedy na pewno zarazisz nią swoich czytelników.

  Pozdrawiam serdecznie – Sam

  • Dziękuję bardzo! Na tą chwilę blogowanie jest jedną z najlepszych rzeczy, które robię i które uwielbiam.. Niech tak zostanie :)
   Może niedługo coś takiego się znajdzie..
   Pozdrawiam, Wiktoria ;)

 2. Gratuluję zbliżającej się okrągłej liczby wyświetleń! Zrób z tej okazji jakiś wyjątkowy wpis, tak jak planujesz. Odnośnie tego, że pisze się wyłącznie dla siebie to pewnie każdy odnosi czasem takie wrażenie, bądź wytrwała;>

  • Dziękuję bardzo! Wpis będzie. Już 955 wyświetleń ;)
   Niestety tak.. Dziękuję. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>